MDFT
Onderwijs
Jeugdzorg
Gemeente
Verwijzer

Aangesloten MDFT-instellingen

In Nederland hebben zo’n 26 instellingen een licentie ontvangen om MDFT uit te voeren. In totaal zijn er zo’n 35 MDFT-teams actief. Deze teams werken onder andere voor jeugdzorginstellingen, JeugdzorgPlus instellingen en Justitiële Jeugdinrichtingen. Daarnaast zijn er teams actief in België (2), Estland (5), Finland (5), Zwitserland (1), Frankrijk (1) en Duitsland (2). Een overzicht van alle instellingen vind je op deze landkaart en in de tabel hieronder.

MDFT instellingen

België
Instelling Locatie Contactpersoon Telefoon
De Overstap / Wingerdbloei Regio Antwerpen Daniël Bal +32 486 838418
Faith van Noten +32 484 444115
CHU Brugmann Brussel Kris van Gerwen +32 2 4772766
Duitsland
Instelling   Contactpersoon Telefoonnummer E-mail
 Therapieladen Berlin Jeanine Bobbink j.bobbink@therapieladen.de
Therapieladen Berlin Birgit Spohr  +41 22 404 02 21 b.spohr@therapieladen.de
 Therapieladen Berlin Andreas Gantner +49 30 236077921 / + 49 16093703349 a.gantner@therapieladen.de
SKM e.V. Köln Köln Theis Markus +49 2212074 325 markus.theis@skm-koeln.de
Therapiehilfe Hamburg Cathrin Tilsner-Gleiss +49 40 2000102022 cathrin-gleiss@therapiehilfe.de
Estland
Instelling Contactpersoon Telefoonnummer E-mail
Ministry of Justice Prison Service Team Birgit Tallmeister birgit.tallmeister@just.ee
Social Insurance Board via Ministry of Justice (SKA)/ Team IDA (team East) Viktoria Ŝumarova kviktoria@mail.ru
 Social Insurance Board via Ministry of Justice (SKA)/ Team Lääne (team West) Karin Luts luckarks@gmail.com
 Social Insurance Board via Ministry of Justice (SKA)/ Team Lõuna (team South) Aija Kala aijakala@ut.ee
Social Insurance Board via Ministry of Justice (SKA)/Team Põhja (team North) Tiiu Meres tiiu.meres@lastetugi.ee
Analysis Division Ministry of Justice of Estonia Jako Salla  

+372 526 68 74

jako.salla@prokuratuur.ee
Kadi Lauri kadi.lauri@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Finland
Instelling Contactpersoon Telefoonnummer  E-mail
Tampere – University Hospital, dept. of Adolescent Psychiatry Sampo Hamard +358 03 31165151 sampo.hamard@pshp.fi
Jyväskylä / City of Jyväskylä – Social Services Child & Family Sirpa Iivari-Tilus +358 040 3540382/ +358 014 2692006 Sirpa.Iivari@jamsanterveys.fi
Lappeenranta – Eksote Jarkko Karhunen jarkko.karhunen@eksote.fi
Tanja Pilli tanja.pilli@eksote.fi
Kuopio University Hospital Paivi Neuvonen +358 044 7175128 paivi.neuvonen@kuh.fi
Helsinki – University Hospital/Dept of Adolescent Psychiatry Helsinki Katriina Rinkinen +358 50 4270368 katriina.rinkinen@hus.fi
Pietersaari – Child and youth psychiatric outpatient clinic Pia-Maria Sjostrom pia-maria.sjostrom@jakobstad.fi
Kokkola – Central Ostrobothnia social and health service Maria Isokoski +358 (0) 447232348 maria.isokoski@soite.fi
Frankrijk
Instelling  Contactpersoon Telefoonummer E-mail
CSAPA Pierre Nicole

Centres de Soins, d’Acompagnement et de Prévention en Addictologie

Olivier Phan + 33 144320760 odtphan@noos.fr

laurent.michel@croix-rouge.fr

Nederland
Instelling Locatie Contactpersoon Telefoon
Bijzonder Jeugdwerk Brabant Deurne, Helmond e.o. Femke Aben 06 27050396
Cardea Leiden Ria van der Plas 06 24242001
Curium-LUMC Oegstgeest Ria van der Plas 06 24242001
De Hoenderloo Groep Hoenderloo Tom Elsakkers 06 11537773
De Jutters, Het Palmhuis Den Haag eo Eva Kaptijn 06 46165089
De Rading (Moedige meiden/ Krachtige kerels) Utrecht e.o Angenieta van Giessen 035 5771245
Elker Groningen Trijnie Tillema 06 23086893
Forensisch Centrum Teylingereind (Justitële Jeugdinrichting) Sassenheim Henno Verdam 06 48515323
Horizon-Jeugdzorg Rotterdam Marlies Michels 06 27080180
Ipse de Bruggen Zuid Holland Maurice Lomans 088 9675300
IrisZorg Arnhem, Tiel Rinske Lycklama à Nijeholt 06 40071674
Jeugdformaat/Jutters-Combinatie (JJC) Haaglanden Marian Voogd 070 3571000
Jeugdhulp Friesland Leeuwarden Elisabeth Reitsma 06 49493130
Harmen van Dijk 06 46418965
Karakter Gelderland en Overijssel Anja Coenen 06 21815961
Lijn 5 Amsterdam Ali Ammi 06 19908361
Gelderland Sabine va Alphen 06 13187541
Utrecht (De Bundel) Rianne Bos 06 53949682
Lindenhout Gelderland en deel Overijssel Rob van Kuyk 06 51416785
Lucertis Rotterdam André Mangel 06 52568378
Parnassia Bavo Groep/ Brijder Verslavingszorg Zaandam, Haarlem, Den Haag Margriet van den Houten 06 10663164
Reinaerde Utrecht e.o. Marjan Verhagen 030 2635041
Sherpa Regio Gooi, Eemland, Vechtstreek Emy Bour-Weys 06 39100524
Timon Zeist Robert Booy 06 48136795
TriviumLindenhof  Zuid Holland zuid Merel Voskamp 010 8929929 (intern 3001)/ 06 10194163
Verslavingszorg Noord Nederland Friesland, Groningen, Drente Karin Hartog 06 51720130
Vincent van Gogh voor geestelijke gezondheidszorg Venray Hans Vullings 06 30571326
Roermond Coen Oudenhoven 06 1448185
Venlo Paul Buddiger 06 41099516
Woodbrookers Friesland Elisabeth Reitsma 06 49493130
Yorneo

 

Noord Nederland Marloes van Kessel 06 23582374

 

Zwitserland
Instelling  Contactpersoon Telefoonnummer E-mail
Fondation Phénix  Philip Nielsen +41 79 6443727 / +41 22 4040221 philip.nielsen@phenix.ch

De specialist in systeemgericht denken en werken!